Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet - kotelot > UTG620-28SN
UTG620-28SN
UTG620-28SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UTG620-28SN luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UTG620-28SN
Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLG HSG FMALE 28POS INLINE
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero UTG620-28SN Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLG HSG FMALE 28POS INLINE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6285 pcs Tietolomake UTG Series Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Tyyppi For Female Sockets
suojaus Unshielded Shell Size, MIL -
Shell Size - Insert 20-28 Shell-materiaali Brass
Shell Finish Nickel Sarja Trim Trio® UTG
Pakkaus Bulk Muut nimet SOU1091
UTG62028SN
Suuntautuminen N (Normal) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Joitakin paikkoja 28 Huomautus Contacts Not Included
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Thermoplastic, Glass Filled
Tulosuoja - sisältää -
Asuminen Color Silver ominaisuudet Coupling Nut
kiinnitys tyyppi Bayonet Lock Yksityiskohtainen kuvaus 28 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Kiinnitysmutteri, pinnoitus Brass, Nickel Kiinnitysmutterin halkaisija 1.476" (37.49mm)