Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > UTS014E12S
UTS014E12S
UTS014E12S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UTS014E12S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UTS014E12S
Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero UTS014E12S Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4724 pcs Tietolomake UT0yyEyyy DrawingUTS Series Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 250V
päättyminen Solder Cup suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 14-12
Shell-materiaali Polybutylene Terephthalate (PBT) Shell Finish -
Sarja Trim Trio® UTS Hi Seal Pakkaus Bulk
Suuntautuminen N (Normal) Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Joitakin paikkoja 12 Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Flange Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polychloroprene
Tulosuoja IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof ominaisuudet UV Resistant
kiinnitys tyyppi Bayonet Lock Yksityiskohtainen kuvaus 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 4.5A Yhteydenotto Material Brass