Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > UTS614E12S
UTS614E12S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UTS614E12S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UTS614E12S
Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero UTS614E12S Valmistaja Souriau Connection Technology
Kuvaus CONN PLUG FMALE 12POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2919 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 250V
päättyminen Solder Cup suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 14-12
Shell-materiaali Polyamide (PA), Nylon Shell Finish -
Sarja Trim Trio® UTS Hi Seal Pakkaus Bulk
Suuntautuminen N (Normal) Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Joitakin paikkoja 12 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polychloroprene
Tulosuoja IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof ominaisuudet Coupling Nut, UV Resistant
kiinnitys tyyppi Bayonet Lock Yksityiskohtainen kuvaus 12 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 4.5A Yhteydenotto Material Brass