UTVB36A22PN
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UTVB36A22PN luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | UTVB36A22PN |
|---|---|
| Valmistaja | Souriau Connection Technology |
| Kuvaus | CONN RCPT HSNG MALE 22POS PNL MT |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 10 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | UTVB36A22PN | Valmistaja | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CONN RCPT HSNG MALE 22POS PNL MT | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 766 pcs | Tietolomake | UTV Series Datasheet |
| Kategoria | Liittimet, Liitännät | Tyyppi | For Male Pins |
| suojaus | Unshielded | Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 36-A22 | Shell-materiaali | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Zinc Cobalt | Sarja | Trim Trio® UTV |
| Pakkaus | Bulk | Suuntautuminen | N (Normal) |
| Käyttölämpötila | -40°C ~ 100°C | Joitakin paikkoja | 22 |
| Huomautus | Contacts Not Included | Asennustyyppi | Panel Mount |
| Asennus Ominaisuus | Flange | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiaali Paloluokitus | - | Valmistajan toimitusaika | 27 Weeks |
| Tulosuoja | IP67/68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof | sisältää | - |
| Asuminen Color | Black | ominaisuudet | - |
| kiinnitys tyyppi | Reverse Bayonet Lock | Yksityiskohtainen kuvaus | 22 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount |