Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Trimmerit, vaihtelevat kondensaattorit > GAA3R513
GAA3R513
GAA3R513
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta GAA3R513 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero GAA3R513
Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus CAP TRIMMER 0.35-3.5PF 250V TH
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero GAA3R513 Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus CAP TRIMMER 0.35-3.5PF 250V TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2561 pcs Tietolomake GAA Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 250V
Koko / Dimension 0.161" Dia (4.10mm) Sarja AIRTRIM® GAA
Q @ Freq 5000 @ 100MHz Pakkaus Bulk
Muut nimet SG4008 Käyttölämpötila -65°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet General Purpose Dielectric Material Air
Yksityiskohtainen kuvaus 0.35 ~ 3.5pF Trimmer Capacitor 250V Side Through Hole kapasitanssi Range 0.35 ~ 3.5pF