Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Trimmerit, vaihtelevat kondensaattorit > GGN18031
GGN18031
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta GGN18031 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero GGN18031
Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus CAP TRIMMER 0.8-18PF 750V SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero GGN18031 Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus CAP TRIMMER 0.8-18PF 750V SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2317 pcs Tietolomake PISTONCAP®
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 750V
Koko / Dimension 0.312" Dia (7.92mm) Sarja PISTONCAP®
Q @ Freq 500 @ 20MHz Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.071" (27.20mm) ominaisuudet General Purpose
Dielectric Material Glass Yksityiskohtainen kuvaus 0.8 ~ 18pF Trimmer Capacitor 750V Top Surface Mount
kapasitanssi Range 0.8 ~ 18pF säätö Tyyppi Top