Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > GLAR5610
GLAR5610
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta GLAR5610 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero GLAR5610
Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus FIXED IND 560NH 170MA 1.5OHM SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 28531 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero GLAR5610 Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus FIXED IND 560NH 170MA 1.5OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 28531 pcs Tietolomake SURFCOIL® Datasheet
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Molded
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package 1210 (3225 Metric)
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) suojaus Unshielded
Sarja SURFCOIL® GLA Arvioinnit -
Q @ Freq 10 @ 25.2MHz Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Käyttölämpötila -20°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Materiaali - Core Non-Magnetic Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Induktanssiaste - Testi 1MHz induktanssi 560nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.094" (2.40mm) Taajuus - Self Resonant 160MHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 560nH Unshielded Molded Inductor 170mA 1.5 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.5 Ohm Max Nykyinen arvostelu 170mA