Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Trimmerit, vaihtelevat kondensaattorit > GNF1R200
GNF1R200
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta GNF1R200 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero GNF1R200
Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus CAP TRIMMER 0.3-1.2PF 500V TH
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero GNF1R200 Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus CAP TRIMMER 0.3-1.2PF 500V TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3548 pcs Tietolomake GN,GU,GW Series
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 500V
Koko / Dimension 0.075" Dia (1.90mm) Sarja PISTONCAP®
Q @ Freq 4000 @ 250MHz Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.230" (5.80mm) ominaisuudet General Purpose
Dielectric Material Sapphire Yksityiskohtainen kuvaus 0.3 ~ 1.2pF Trimmer Capacitor 500V Through Hole
kapasitanssi Range 0.3 ~ 1.2pF säätö Tyyppi -