Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Trimmerit, vaihtelevat kondensaattorit > GXC75004
GXC75004
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta GXC75004 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero GXC75004
Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus CAP TRIMMER 7-75PF 100V TH
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero GXC75004 Valmistaja Sprague Goodman
Kuvaus CAP TRIMMER 7-75PF 100V TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 18418 pcs Tietolomake GC,GSX,GX,GY,GZ Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 100V
Koko / Dimension 0.433" L x 0.374" W (11.00mm x 9.50mm) Sarja FILMTRIM®
Q @ Freq 1500 @ 1MHz Pakkaus Bulk
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.449" (11.40mm) ominaisuudet General Purpose
Dielectric Material Polytetrafluoroethylene (PTFE) Yksityiskohtainen kuvaus 7 ~ 75pF Trimmer Capacitor 100V Top and Bottom Through Hole
kapasitanssi Range 7 ~ 75pF säätö Tyyppi Top and Bottom