SGC3S200
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SGC3S200 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | SGC3S200 |
|---|---|
| Valmistaja | Sprague Goodman |
| Kuvaus | CAP TRIMMER 5.5-20PF 500V SMD |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
Product parameter
| Osa numero | SGC3S200 | Valmistaja | Sprague Goodman |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CAP TRIMMER 5.5-20PF 500V SMD | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 50037 pcs | Tietolomake | SGC3S Series Drawing |
| Kategoria | kondensaattorit | Jännite - Rated | 500V |
| Koko / Dimension | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) | Sarja | SGC3 |
| Q @ Freq | 500 @ 1MHz | Pakkaus | Original-Reel® |
| Muut nimet | SG9011DKR | Käyttölämpötila | -40°C ~ 85°C |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika | 14 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.059" (1.50mm) | ominaisuudet | Low Profile |
| Dielectric Material | Ceramic | Yksityiskohtainen kuvaus | 5.5 ~ 20pF Trimmer Capacitor 500V Top Surface Mount |
| kapasitanssi Range | 5.5 ~ 20pF | säätö Tyyppi | Top |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
SGC3S060NM - valmistajat:
Sprague Goodman - Kuvaus:
CAP TRIMMER 2-6PF 500V SMD - Varastossa:
62318
- Osa#:
AF15HV - valmistajat:
Knowles Voltronics - Kuvaus:
CAP TRIMMER 1-16PF 1000V TH - Varastossa: