Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > CB15JBR220
CB15JBR220
CB15JBR220
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CB15JBR220 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CB15JBR220
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.22 OHM 15W 5% CERAMIC WW
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero CB15JBR220 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.22 OHM 15W 5% CERAMIC WW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 176517 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecCB, MCB Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±800ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.512" Square x 1.890" L (13.00mm x 48.00mm) Sarja CB
paneeli tila 220 mOhms Virta (wattia) 15W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Muut nimet CB 15 0.22 5% B