Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > CB3JB1R00
CB3JB1R00
CB3JB1R00
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CB3JB1R00 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CB3JB1R00
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1 OHM 3W 5% CERAMIC WW
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero CB3JB1R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1 OHM 3W 5% CERAMIC WW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 701290 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecCB, MCB Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±500ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm) Sarja CB
paneeli tila 1 Ohms Virta (wattia) 3W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Muut nimet CB 3 1 5% B
CB315%B
CB315%B-ND