Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > CB3JB7R50
CB3JB7R50
CB3JB7R50
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CB3JB7R50 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CB3JB7R50
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 7.5 OHM 3W 5% CERAMIC WW
Product parameter
Osa numero CB3JB7R50 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 7.5 OHM 3W 5% CERAMIC WW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 755272 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecCB, MCB Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm) Sarja CB
paneeli tila 7.5 Ohms Virta (wattia) 3W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Muut nimet CB 3 7.5 5% B
CB37.55%B
CB37.55%B-ND