Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > CSNL1206JT18L0
CSNL1206JT18L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CSNL1206JT18L0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CSNL1206JT18L0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.018 OHM 5% 1W 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero CSNL1206JT18L0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.018 OHM 5% 1W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 287297 pcs Tietolomake CSNL Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 1206
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja CSNL
paneeli tila 18 mOhms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 170°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.90mm)
ominaisuudet Current Sense, Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 18 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Sävellys Metal Foil