Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > CSR0603JKR430
CSR0603JKR430
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CSR0603JKR430 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CSR0603JKR430
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.43 OHM 5% 1/8W 0603
Product parameter
Osa numero CSR0603JKR430 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.43 OHM 5% 1/8W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1704824 pcs Tietolomake CSR, CSRN Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±300ppm/°C Toimittaja Device Package 0603
Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja CSR
paneeli tila 430 mOhms Virta (wattia) 0.125W, 1/8W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm)
ominaisuudet Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 430 mOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film Sävellys Thick Film