Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > CSR1225JKR220
CSR1225JKR220
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CSR1225JKR220 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CSR1225JKR220
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.22 OHM 5% 3W 2512 WIDE
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero CSR1225JKR220 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.22 OHM 5% 3W 2512 WIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 345286 pcs Tietolomake CSR, CSRN Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 1225
Koko / Dimension 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm) Sarja CSR
paneeli tila 220 mOhms Virta (wattia) 3W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Wide 2512 (6432 Metric), 1225
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.041" (1.05mm)
ominaisuudet Current Sense Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 220 mOhms ±5% 3W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense Thick Film Sävellys Thick Film