Koti > Tuotteet > vastukset > Alustan kiinnitysvastukset > EWT100JB1R00
EWT100JB1R00
EWT100JB1R00
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EWT100JB1R00 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EWT100JB1R00
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CHAS MNT 1 OHM 5% 100W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero EWT100JB1R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CHAS MNT 1 OHM 5% 100W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6833 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecSWT, EWT Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin - Koko / Dimension 0.752" Dia x 6.496" L (19.10mm x 165.00mm)
Sarja EWT paneeli tila 1 Ohms
Virta (wattia) 100W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Tubular Muut nimet EWT 100 1 5% B