Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > FRN12JT27R0
FRN12JT27R0
FRN12JT27R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FRN12JT27R0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FRN12JT27R0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES FUSE 27 OHM 1/2W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero FRN12JT27R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES FUSE 27 OHM 1/2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1399588 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecFRN Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±350ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm) Sarja FRN
paneeli tila 27 Ohms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet FRN 1/2 27 5% R