Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > FRN14JT18R0
FRN14JT18R0
FRN14JT18R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FRN14JT18R0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FRN14JT18R0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES FUSE 18 OHM 1/4W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero FRN14JT18R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES FUSE 18 OHM 1/4W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2021419 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecFRN Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±350ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm) Sarja FRN
paneeli tila 18 Ohms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet FRN 1/4 18 5% R