Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > HMC0402JT91M0
HMC0402JT91M0
HMC0402JT91M0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HMC0402JT91M0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HMC0402JT91M0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 91M OHM 5% 1/16W 0402
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero HMC0402JT91M0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 91M OHM 5% 1/16W 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1385655 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecHMC Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±400ppm/°C Toimittaja Device Package 0402
Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Sarja HMC
paneeli tila 91 MOhms Virta (wattia) 0.063W, 1/16W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.016" (0.40mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 91 MOhms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film Sävellys Thick Film