Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > HMC0603JT82M0
HMC0603JT82M0
HMC0603JT82M0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HMC0603JT82M0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HMC0603JT82M0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 82M OHM 5% 1/10W 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Osa numero HMC0603JT82M0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 82M OHM 5% 1/10W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1090470 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecHMC Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±400ppm/°C Toimittaja Device Package 0603
Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja HMC
paneeli tila 82 MOhms Virta (wattia) 0.1W, 1/10W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet HMC0603JT82M0-ND
HMC0603JT82M0TR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm) ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 82 MOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film