Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > HMC0805JT250M
HMC0805JT250M
HMC0805JT250M
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HMC0805JT250M luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HMC0805JT250M
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 250M OHM 5% 1/8W 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Osa numero HMC0805JT250M Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 250M OHM 5% 1/8W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 562882 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecHMC Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±500ppm/°C Toimittaja Device Package 0805
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja HMC
paneeli tila 250 MOhms Virta (wattia) 0.125W, 1/8W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Muut nimet HMC0805JT250MTR Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.024" (0.60mm) ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 250 MOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thick Film