Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > HMC0805KT75M0
HMC0805KT75M0
HMC0805KT75M0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HMC0805KT75M0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HMC0805KT75M0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 75M OHM 10% 1/8W 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero HMC0805KT75M0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 75M OHM 10% 1/8W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 705219 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecHMC Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±10%
lämpötila kerroin ±400ppm/°C Toimittaja Device Package 0805
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja HMC
paneeli tila 75 MOhms Virta (wattia) 0.125W, 1/8W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Muut nimet HMC 1/10 75M 10% R