Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > HMC1206JT51M0
HMC1206JT51M0
HMC1206JT51M0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HMC1206JT51M0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HMC1206JT51M0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 51M OHM 5% 1/4W 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero HMC1206JT51M0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 51M OHM 5% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 531212 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecHMC Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±400ppm/°C Toimittaja Device Package 1206
Koko / Dimension 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm) Sarja HMC
paneeli tila 51 MOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 51 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Thick Film Sävellys Thick Film