Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > HVA08JA10M0
HVA08JA10M0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HVA08JA10M0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HVA08JA10M0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 10M OHM 0.8W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero HVA08JA10M0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 10M OHM 0.8W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 415824 pcs Tietolomake HVA Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.118" Dia x 0.335" L (3.00mm x 8.50mm) Sarja HVA
paneeli tila 10 MOhms Virta (wattia) 0.8W
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -25°C ~ 125°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 11 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet High Voltage Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 10 MOhms ±5% 0.8W Through Hole Resistor Axial High Voltage Metal Film Sävellys Metal Film