Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > HVCB0603KDD10M0
HVCB0603KDD10M0
HVCB0603KDD10M0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HVCB0603KDD10M0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HVCB0603KDD10M0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 10M OHM 10% 0.06W 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero HVCB0603KDD10M0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 10M OHM 10% 0.06W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 44669 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecHVC Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±10%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 0603
Koko / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.79mm) Sarja HVC
paneeli tila 10 MOhms Virta (wattia) 0.06W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet HVCB0603KDD10M0TR Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.020" (0.51mm) ominaisuudet High Voltage, Pulse Withstanding
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 10 MOhms ±10% 0.06W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film