Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > HVCB1206JTD100K
HVCB1206JTD100K
HVCB1206JTD100K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HVCB1206JTD100K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HVCB1206JTD100K
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 100K OHM 5% 1/3W 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero HVCB1206JTD100K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 100K OHM 5% 1/3W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 86080 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecHVC Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 1206
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja HVC
paneeli tila 100 kOhms Virta (wattia) 0.333W, 1/3W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Muut nimet HVCB 1206 T1 100K 5% R