Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > HVCB2010JTD500K
HVCB2010JTD500K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HVCB2010JTD500K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HVCB2010JTD500K
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 500K OHM 5% 1W 2010
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero HVCB2010JTD500K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 500K OHM 5% 1W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 65445 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecHVC Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 2010
Koko / Dimension 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm) Sarja HVC
paneeli tila 500 kOhms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 11 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.76mm)
ominaisuudet High Voltage, Pulse Withstanding Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 500 kOhms ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film Sävellys Thick Film