Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > HVCB2512FDE75M0
HVCB2512FDE75M0
HVCB2512FDE75M0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HVCB2512FDE75M0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HVCB2512FDE75M0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 75M OHM 1% 2W 2512
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero HVCB2512FDE75M0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 75M OHM 1% 2W 2512 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 16898 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecHVC Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±25ppm/°C Toimittaja Device Package 2512
Koko / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) Sarja HVC
paneeli tila 75 MOhms Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2512 (6432 Metric)
Muut nimet HVCB2512FDE75M0TR Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 11 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.030" (0.76mm) ominaisuudet High Voltage, Pulse Withstanding
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 75 MOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) High Voltage, Pulse Withstanding Thick Film