Koti > Tuotteet > vastukset > Alustan kiinnitysvastukset > KAL10FBR750
KAL10FBR750
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KAL10FBR750 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KAL10FBR750
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CHAS MNT 0.75 OHM 1% 12.5W
(Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
Product parameter
Osa numero KAL10FBR750 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CHAS MNT 0.75 OHM 1% 12.5W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 65495 pcs Tietolomake KAL Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Koko / Dimension 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm)
Sarja KAL paneeli tila 750 mOhms
Virta (wattia) 12.5W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial, Box Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C
Asennus Ominaisuus Flanges Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lead Style Solder Lugs
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.421" (10.70mm)
ominaisuudet Moisture Resistant Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 750 mOhms ±1% 12.5W Wirewound Chassis Mount Resistor Sävellys Wirewound