Koti > Tuotteet > vastukset > Alustan kiinnitysvastukset > KAL250FB1K00
KAL250FB1K00
KAL250FB1K00
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KAL250FB1K00 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KAL250FB1K00
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CHAS MNT 1K OHM 1% 250W
(Yhdysvaltain dollareina)
30 pcs
Product parameter
Osa numero KAL250FB1K00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES CHAS MNT 1K OHM 1% 250W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5375 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecKAL Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±20ppm/°C Koko / Dimension 4.498" L x 3.032" W (114.00mm x 77.00mm)
Sarja KAL paneeli tila 1 kOhms
Virta (wattia) 250W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial, Box Muut nimet KAL 250 1K 1% B