Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > MG14JT27M0
MG14JT27M0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MG14JT27M0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MG14JT27M0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 27M OHM 1/4W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero MG14JT27M0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 27M OHM 1/4W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1154676 pcs Tietolomake MG, MGM Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm) Sarja MG
paneeli tila 27 MOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 11 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 27 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sävellys Metal Film