Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > MGM1FT10M0
MGM1FT10M0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MGM1FT10M0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MGM1FT10M0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 10M OHM 1W 1% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero MGM1FT10M0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 10M OHM 1W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 427820 pcs Tietolomake MG, MGM Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.157" Dia x 0.354" L (4.00mm x 9.00mm) Sarja MGM
paneeli tila 10 MOhms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 11 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 10 MOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sävellys Metal Film