Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > MGM2JT470K
MGM2JT470K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MGM2JT470K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MGM2JT470K
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 470K OHM 2W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero MGM2JT470K Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 470K OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 551625 pcs Tietolomake MG, MGM Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm) Sarja MGM
paneeli tila 470 kOhms Virta (wattia) 2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 11 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus 470 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sävellys Metal Film