Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > MLF14FTE1K00
MLF14FTE1K00
MLF14FTE1K00
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MLF14FTE1K00 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MLF14FTE1K00
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1K OHM 1% 1/4W MELF 0204
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero MLF14FTE1K00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1K OHM 1% 1/4W MELF 0204 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1496532 pcs Tietolomake MLF, MLFM Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±25ppm/°C Toimittaja Device Package 0204
Koko / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) Sarja MLF
paneeli tila 1 kOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case MELF, 0204
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 28 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Thin Film Sävellys Thin Film