Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > MLFM1JTD430R
MLFM1JTD430R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MLFM1JTD430R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MLFM1JTD430R
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 430 OHM 5% 1W MELF 0207
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero MLFM1JTD430R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 430 OHM 5% 1W MELF 0207 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 704867 pcs Tietolomake MLF, MLFM Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 0207
Koko / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm) Sarja MLFM
paneeli tila 430 Ohms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case MELF, 0207
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 430 Ohms ±5% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Thin Film Sävellys Thin Film