Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > MVM3JB62K0
MVM3JB62K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MVM3JB62K0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MVM3JB62K0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 62K OHM 3W 5% CERAMIC VERT
(Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
Product parameter
Osa numero MVM3JB62K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 62K OHM 3W 5% CERAMIC VERT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 464655 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecVM, MVM Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm) Sarja MVM
paneeli tila 62 kOhms Virta (wattia) 3W
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet MVM 3 62K 5% B