Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > NSM6227FTR374
NSM6227FTR374
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta NSM6227FTR374 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero NSM6227FTR374
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.374 OHM 1% 3W 6227
(Yhdysvaltain dollareina)
750 pcs
Product parameter
Osa numero NSM6227FTR374 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 0.374 OHM 1% 3W 6227 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 63922 pcs Tietolomake SM, SMH Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±75ppm/°C Toimittaja Device Package 6227
Koko / Dimension 0.625" L x 0.275" W (15.88mm x 6.99mm) Sarja SM
paneeli tila 374 mOhms Virta (wattia) 3W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 6227 J-Lead
Käyttölämpötila -55°C ~ 275°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.265" (6.73mm)
ominaisuudet Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 374 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 6227 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Wirewound Sävellys Wirewound