Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > RACF104DJT27K0
RACF104DJT27K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RACF104DJT27K0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RACF104DJT27K0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 27K OHM 0804
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero RACF104DJT27K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 27K OHM 0804 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3524361 pcs Tietolomake RACF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 0804
Koko / Dimension 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) Sarja RACF
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 27k Virta Per Element 62.5mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0804, Concave, Long Side Terminals
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Vastukset 4
Lukumäärä Pins 8 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.020" (0.50mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 27k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Concave, Long Side Terminals Circuit Type Isolated