Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > RACF164DJT6K80
RACF164DJT6K80
RACF164DJT6K80
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RACF164DJT6K80 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RACF164DJT6K80
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 6.8K OHM 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero RACF164DJT6K80 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 6.8K OHM 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2962575 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRACF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja RACF
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 6.8k Virta Per Element 62.5mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals
Muut nimet RAC 164D 6.8K 5% R