Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > RAVF162DJT3R00
RAVF162DJT3R00
RAVF162DJT3R00
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RAVF162DJT3R00 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RAVF162DJT3R00
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 2 RES 3 OHM 0606
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero RAVF162DJT3R00 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 2 RES 3 OHM 0606 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4506776 pcs Tietolomake RAVF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) Sarja RAVF
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 3 Virta Per Element 62.5mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0606 (1616 Metric), Convex, Long Side Terminals
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Vastukset 2
Lukumäärä Pins 4 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 3 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606 (1616 Metric), Convex, Long Side Terminals Circuit Type Isolated