Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > RAVF164DJT24K0
RAVF164DJT24K0
RAVF164DJT24K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RAVF164DJT24K0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RAVF164DJT24K0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 24K OHM 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero RAVF164DJT24K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 4 RES 24K OHM 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4703707 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRAVF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja RAVF
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 24k Virta Per Element 62.5mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Vastukset 4
Lukumäärä Pins 8 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.024" (0.60mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 24k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Circuit Type Isolated