Koti > Tuotteet > vastukset > Vastusverkot, palaset > RAVF168DJT33R0
RAVF168DJT33R0
RAVF168DJT33R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RAVF168DJT33R0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RAVF168DJT33R0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 8 RES 33 OHM 1506
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero RAVF168DJT33R0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES ARRAY 8 RES 33 OHM 1506 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1783979 pcs Tietolomake RAVF Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.157" L x 0.063" W (4.00mm x 1.60mm) Sarja RAVF
Vastus-suhde-Drift - Resistor Matching Ratio -
Resistance (ohmia) 33 Virta Per Element 62.5mW
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1506, Convex, Long Side Terminals
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Vastukset 8
Lukumäärä Pins 16 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 22 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.020" (0.50mm)
Yksityiskohtainen kuvaus 33 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals Circuit Type Isolated