Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > RC12JT11K0
RC12JT11K0
RC12JT11K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RC12JT11K0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RC12JT11K0
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 11K OHM 1/2W 5% AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero RC12JT11K0 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 11K OHM 1/2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 477775 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRC Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin - Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm) Sarja RC
paneeli tila 11 kOhms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet RC 1/2 11K 5% R