Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RGC0402DTC5K62
RGC0402DTC5K62
RGC0402DTC5K62
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RGC0402DTC5K62 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RGC0402DTC5K62
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 5.62K OHM 0.5% 1/16W 0402
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero RGC0402DTC5K62 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 5.62K OHM 0.5% 1/16W 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4606465 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRGC Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.5%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 0402
Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Sarja RGC
paneeli tila 5.62 kOhms Virta (wattia) 0.063W, 1/16W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Muut nimet RGC 1/16S T2 5.62K 0.5% R