Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RGC0402FTD1K24
RGC0402FTD1K24
RGC0402FTD1K24
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RGC0402FTD1K24 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RGC0402FTD1K24
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.24K OHM 1% 1/16W 0402
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero RGC0402FTD1K24 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 1.24K OHM 1% 1/16W 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3365913 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRGC Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 0402
Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Sarja RGC
paneeli tila 1.24 kOhms Virta (wattia) 0.063W, 1/16W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Muut nimet RGC 1/16S T1 1.24K 1% R