Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RGC0603DTD165R
RGC0603DTD165R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RGC0603DTD165R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RGC0603DTD165R
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 165 OHM 0.5% 1/10W 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero RGC0603DTD165R Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 165 OHM 0.5% 1/10W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4047974 pcs Tietolomake RGC Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.5%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 0603
Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja RGC
paneeli tila 165 Ohms Virta (wattia) 0.1W, 1/10W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 18 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 165 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sävellys Thick Film