Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RGC0603FTD3M16
RGC0603FTD3M16
RGC0603FTD3M16
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RGC0603FTD3M16 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RGC0603FTD3M16
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3.16M OHM 1% 1/10W 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero RGC0603FTD3M16 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 3.16M OHM 1% 1/10W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2772820 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRGC Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 0603
Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja RGC
paneeli tila 3.16 MOhms Virta (wattia) 0.1W, 1/10W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet RGC 1/16 T1 3.16M 1% R