Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RGC0805DTC7K68
RGC0805DTC7K68
RGC0805DTC7K68
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RGC0805DTC7K68 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RGC0805DTC7K68
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 7.68K OHM 0.5% 1/8W 0805
Product parameter
Osa numero RGC0805DTC7K68 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 7.68K OHM 0.5% 1/8W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1783875 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRGC Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±0.5%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 0805
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja RGC
paneeli tila 7.68 kOhms Virta (wattia) 0.125W, 1/8W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Muut nimet RGC 1/10 T2 7.68K 0.5% R