Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > RGC0805FTC66K5
RGC0805FTC66K5
RGC0805FTC66K5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RGC0805FTC66K5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RGC0805FTC66K5
Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 66.5K OHM 1% 1/8W 0805
Product parameter
Osa numero RGC0805FTC66K5 Valmistaja Stackpole Electronics, Inc.
Kuvaus RES 66.5K OHM 1% 1/8W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3794699 pcs Tietolomake Resistor Packaging SpecRGC Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package 0805
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja RGC
paneeli tila 66.5 kOhms Virta (wattia) 0.125W, 1/8W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Muut nimet RGC 1/10 T2 66.5K 1% R